See our projects!

Wikołajki 2015

Wiko Mobile

Wikołajki 2015 w E.Leclerc Bielany

Zadaniem agencji była organizacja Wikołajek 2015 w jednym z warszawskich hipermarketów. Zaaranżowaliśmy strefę Wiko, która składała się z podestu, ścianki reklamowej, choinki oraz tronu Wikołaja.

more

Wszystkie elementy tworzyły spójną całość i zostały utrzymane w dedykowanych klientowi barwach. Podczas wydarzenia dzieci otrzymywały prezenty, a w specjalnej strefie mogły stworzyć własne ozdoby świąteczne oraz bransoletki hand made.

Konferencja PIKE 2015

A+E NETWORKS

Promocja podczas 42. Konferencji PIKE 2015 w Krakowie

Zadaniem agencji było stworzenie koncepcji obecności firmy A+E Networks, podczas konferencji PIKE 2015 w Krakowie.

more
Konferencja PIKE 2015

Stworzyliśy dwa osobne stoiska targowe - stoisko damskie Lifetime oraz stoisko męskie History. Na terenie całego ICE Kraków można było znaleźć wskazówki kierujące do stoisk A+E Networks, a także do specjalnie zaaranżowanej sali spotkań. Zadbaliśmy o całościową oprawę promocyjną oraz graficzną.

Mobility Reseller Days

Wiko Mobile

Organizacja stoiska targowego firmy Wiko Mobile

Agencja KISS odpowiadała za stworzenie koncepcji obecności Wiko Mobile podczas targów Mobility Reseller Days w Warszawie. Celem było wyróżnienie marki na tle konkurencji oraz koordynacja działań promocyjnych.

more
Mobility Reseller Days

Odpowiadaliśmy za oprawę graficzną wydarzenia - stworzyliśmy grafiki widoczne na ścianach stoiska, grafikę na ulotki, a także naklejki, które służyły jako drogowskazy prowadzące na stoisko. Na stoisku zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania były telefony Wiko Mobile. Goście mieli także okazję zrobić pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.

25-lecie firmy DJP

DJP

Współorganizacja 25-lecia firmy DJP

Agencja odpowiadała za pomoc w organizacji wydarzenia przede wszystkim od strony graficznej oraz logistycznej.

more
25-lecie firmy DJP

Zadbaliśmy o aranżację wnętrza - stworzyliśmy grafiki ze zdjęciami sprzed lat, które ozdobiły całą przestrzeń restauracji. Odpowiadaliśmy za profesjonalną, odpowiednio oświetloną ściankę reklamową, a także o obsługę fotograficzną. Podczas eventu można było także skorzystać z fotobudki.

Spotkanie z dostawcami sieci sklepów Carrefour

TCC

Organizacja spotkania z dostawcami sieci Carrefour

Agencja odpowiadała za kompleksową organizację spotkania w warszawskiej Fabryce Trzciny.

more
Spotkanie z dostawcami sieci sklepów Carrefour

Agencja KISS odpowiadała za znalezienie odpowiedniej przestrzeni, a także jej aranżację w klimacie Star Wars. Byliśmy odpowiedzialni za oprawę graficzną spotkania, oprawę techniczną, a także kwestie logistyki. 

Konferencja sieci sklepów Stokrotka

TCC

Organizacja spotkania produktowego marki Zyliss

Agencja odpowiadała za stworzenie koncepcji spotkania produktowego dotyczącego marki Zyliss. W warsztatach wzięli udział pracownicy sieci sklepów Stokrotka.

more
Konferencja sieci sklepów Stokrotka

Podczas spotkania zorganizowaliśmy szkolenie pt. Knife Skills, prowadzone przez wykwalifikowanego szefa kuchni. Uczestnicy szkolenia używali noży prezentowanej marki Zyliss. Zadbaliśmy o oprawę graficzną spotkania, a także a logistykę.

Gwiazda Wikingów w Polsce!

A+E Networks

Koordynacja wizyty Clive'a Standena w Polsce

Agencja odpowiadała za koordynację 3-dniowej wizyty Clive'a Standena w Warszawie. Aktor pojawił się w Polsce w związku z promocją nowego sezonu serialu Wikingowie emitowanego na kanale History.

more
Gwiazda Wikingów w Polsce!

Odpowiadaliśmy za aranżację przestrzeni, w której odbywały się wywiady, a także za zorganizowanie screeningu pierwszego odcinka nowego sezonu serialu w kinie Luna, na którym pojawiły się setki fanów serialu. Zadbaliśmy o oprawę graficzną wydarzenia, o logistykę oraz promocję.

Morgane Polański w Warszawie!

A+E Networks

Koordynacja wizyty Morgane Polański w Warszawie

Aktorka pojawiła się w Warszawie w związku z promocją nowego sezonu serialu Wikingowie, emitowanego na kanale History.

more
Morgane Polański w Warszawie!

Od taxówki we Francji po pamiątki z Polski - od A do Z zadbaliśmy o komfort Morgane Polański podczas Jej wizyty w Polsce. Odpowiadaliśmy za oprawę graficzną wydarzenia, za aranżację przestrzeni, w której odbywały się wywiady, a także za kwestie logistyczne.

Dni otwarte Prima Power

Prima Power

Organizacja Dni Otwartych w siedzibie klienta

Zadaniem agencji była kompleksową organizację Dni Otwartych w siedzibie klienta, które poprzedzone zostały uroczystym bankietem.

more
Dni otwarte Prima Power

Agencja była odpowiedzialna zarówno za organizację uroczystego bankietu w Hotelu Royal Modlin, jak i Dni otwartych w siedzibie klienta. Zadbaliśmy o oprawę graficzną wydarzenia, oprawę fotograficzną, a także kwestie logistyczne oraz kontakty z podwykonawcami.

Rosemary's Baby

Lifetime

Rosemary's Baby - event

Koordynacja eventu dla Lifetime z udziałem Agnieszki Holland.

more
Rosemary's Baby

Podczas eventu  odpowiadaliśmy za: koordynację wywiadów, zorganizowanie przestrzeni do wywiadów, bankietu, przestrzeni do wyświetlenia filmu – sala kinowa, catering, koncert duetu jazzowego, przygotowanie giftpacków, a także aranżacja przestrzeni  i zadbanie o elementy brandingowe.

 

Żubrówka

CEDC

Aplikacje na strefę chillout

Odpowiadaliśmy za stworzenie dwóch aplikacji na ekrany dotykowe na strefę Żubrówki.

more
Żubrówka

Aplikacje przedstawiają portfolio Żubrówki, proces produkcji, a także dzięki wykorzystaniu quizu - ciekawostki ze świata marki. Strefa mieści się na Lotnisku Chopina. 

Targi Prima Power 2015

Prima Power

Targi ITM POLSKA Innowacje Technologie Maszyny

W dniach 9-12 czerwca 2015r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się Targi ITM POLSKA Innowacje Technologie Maszyny.

more
Targi Prima Power 2015

Odpowiadaliśmy za całościowe przygotowanie stanowiska targowego oraz koordynację działań podczas trwania targów.

Konferencja Mam Prawo

Komisja Europejska

Kompleksowa obsługa promocyjno marketingowa.

Byliśmy odpowiedzialni za stworzenie materiałów promocyjnych oraz koordynację konferencji.

more
Konferencja Mam Prawo

Do naszych zadań należało zaprojektowanie oraz wyprodukowanie wszystkich materiałów, a także zadbanie o pełną satysfakcję Klienta podczas wydarzenia.

Promocja programu ”Piąty bieg” dla kanału HISTORY

A+E Networks Poland

"Piąty Bieg" i Tiff Needell

Event odbył się na torze wyścigowym w Ułężu. Projekt miał na celu przede wszystkim świetną zabawę, w niecodziennym towarzystwie gwiazdy „Piątego Biegu” – Tiffa Needella.

more
Promocja programu ”Piąty bieg” dla kanału HISTORY

Dla Naszych gości przygotowaliśmy atrakcje w iście rajdowym stylu. Każda osoba miała okazję przejechać się Porshe, KTM i Ferrari. Dla wyczerpanych ilością wrażeń przygotowaliśmy amerykański bufet w postaci burgerów, hot-dogów, frytek i pysznych sałatek.

Wielkie otwarcie nowych butików Nespresso

Nespresso

Otwarcie nowych butików we Wrocławiu i Krakowie

Nasza agencja miała zaszczyt uczestniczyć w organizacji wielkiego otwarcia dwóch nowych butików, jednej z najpopularniejszych marek kawowych - Nespresso.

more
Wielkie otwarcie nowych butików Nespresso

Wrocław i Kraków na chwile stały się "miastami Nespresso". Ustawione na ulicach, specjalne strefy, oferowały mieszkańcom atrakcje w stylu lat 20. Można było nie tylko skosztować aromatycznej kawy, ale również wykonać pamiątkowe zdjęcie przy starym samochodzie, bądź poznać ciekawostki związane z tradycją picia kawy, o których opowiadali animatorzy przebrani w stroje z epoki.

Konferencja Prasowa I Biegu Konstancińskiego imienia Piotra Nurowskiego

Dema Promotion Polska

Upamiętnienie postaci Piotra Nurowskiego

Współorganizowaliśmy wyjątkowe wydarzenie, upamiętniające postać prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego - Piotra Nurowskiego.

more
Konferencja Prasowa I Biegu Konstancińskiego imienia Piotra Nurowskiego

Agencja była współorganizatorem Konferencji Prasowej I Biegu Konstancińskiego im. Piotra Nurowskiego (tragicznie zmarłego w katastrofie smoleńskiej). Do naszych głównych zadań należała komunikacja medialna oraz koordynacja wydarzenia.

ITM Poland Fair in Poznań

PRIMA POWER

Designing a fair booth

The task was to design a fair booth for the brand for the 2014 ITM Poland in Poznań. The objective was to stand out from competing brands (1,000 exhibitors) and create a friendly environment to achieve sales targets.

more
Targi ITM Polska Poznań

We focused on simplicity, bold colours (orange - from the brand’s ID), light and space. We created scenarios to interact with the event's participants (a multimedia table, business card lottery). We conquered Poznań!

Poznań Game Arena 2014

Logitech

Targi

Celem było wyróżnienie marki Logitech na tle konkurencji oraz koordynacja działań promocyjnych.

more
Poznań Game Arena 2014

Zadaniem agencji była organizacja stoiska targowego firmy Logitech  podczas targów Poznań Game Arena 2014. Zajmowaliśmy się również opracowaniem idei kreatywnej obecności firmy Logitech na targach, a także strategią komunikacji w czasie ich trwania.

2014 PIKE International Conference and Exhibition

A+E NETWORKS

Promotion during the 41st International Conference and Exhibition PIKE 2014

The agency’s task was to create a concept for the presence of the company A+E NETWORKS during the PIKE 2014 conference in Łódź.

more
Konferencja i Wystawa PIKE 2014

We branded a foodtruck with the A+E identity and served 1000 burgers to conference guests during the three-day conference. We also referred to the slogan ‘We serve the best of the States locally’. We took care of the entire promotional setting.

Integration

TCC Changing Shopper Behaviour

Integration event

The goal of the project was integration in its purest form. 80% of the guests were foreigners, and that's why we set ourselves the additional goal of presenting Polish culture at its best.

more
Event integracyjny

We prepared a Warsaw city game that was full of references to Poland's rich history. The goal was to decipher the Enigma code. To finish it off, we served the guests a truly noble feast, Polish style!

Marketing activities

MTV Mobile

Marketing and promotional activities for the brand

The objective was to support sales and increase the brand awareness of MTV among the target group (young, active people).

more
Działania marketingowe

We carried out social media activities, held promotional events, and organised competitions in the media.

Advertising campaign

PGA Polska

We teach golf

The task was to run an advertising campaign promoting learning to play golf with the professional coaches of PGA Polska. The goal was to combine online and offline activities.

more
Kampania reklamowa

We implemented the campaign at 15 golf facilities around the country – A-frame signs, posters and POS materials. We coupled this with online activities – a microsite and media activities.

OOH campaign

EMS

Campaign for BE UNITED

The agency's task was to support the company's launch of BE smartphones on the Polish market. The campaign was to be based on an Out-of-Home campaign in Poland's major cities.

more
Kampania OOH

We based the campaign on the price factor. A smartphone for PLN 299? Sounds good. We focused on a simple message, decisive colours (red and white), Christmas accents and large font. The campaign was in the subway, buses and on billboards. Coverage: nationwide

 

Copyright © 2014 KISS All rights reserved

Colored by Pink Milk

GoodFellas Group